Koulutuksista saamaamme palautetta…

13 heinäkuun, 2021
 • Kiitos kaikista ole tosi HYVÄÄ
 • Kompetenssi taso kohdillaan, kuten myös tunnelma. Erittäin positiivinen kokemus. Vahva suositus 👍
 • Opetus oli todella selkeää ja ammattitaitoista. Kerrankin asiat jäi todella hyvin minunkin päähäni. Ainoa kehitys olisi että jos jatkossa tarjoaisitte oppilaille mahdollisuuden osallistua kokeeseen heti kurssin jälkeen. Olisi paljon helpompaa varsinkin meille pitkä matkalaisille jotka joudutaan tulemaan toiselta puolen Suomea koulutukseen. Mutta kiitos todella paljon erittäin hyvästä koulutuksesta, jäi itselle ainakin todella hyvä mieli. Nähdään kokeessa 🙂
 • hyvät kysymykset
 • Suuri kiitos. Paljon tuli tärkeää tietoa !!
 • Kiitos opetuksesta,ja hyvää kesää
 • Kiitos Tiina Kansikas 🙏
 • Selkeästi käsitelty asiat läpi.
 • Opetus oli selkeä ja toteutettu hienosti. Jaksamisen kannalta olisi ehkä ollut parempi jos olisin osallistunut lähiopetukseen. Koneen äärellä meinas alkaa puuduttaan ja väsyttään.
 • Koulutuksesi on hyvin selkeää ja johdonmukaista. Sinulla on erinomainen tieto asioista, joita opetat.
 • Kiitokset koulutuksesta, siitä oli hyötyä ainakin minulle kokeessa. Koin, että koulutuksessa kuunteleminen oli tärkeää. Valitettavasti pdf materiaali oli ehkä niiltä osin melko hatara, jos kuuntelussa oli jokin pieni katko koulutuksen aikana. Toki kysyminen oli sallittua, ja mielestäni hyvin palattiin aiheeseen, jos jokin jäi mietityttämään
 • Oli ilo olla koulutuksessasi. Tietohyöty on iso

Kaikki uutiset

ILMOITTAUTUMINEN KOKEESEEN

Liitteenä vaaditaan todistus Taksiliikenteen yrittäjäkoulutuksen suorittamisesta tai Taksiliikennelupa.
Valitse vaihtoehdoista koeaika: