MUUTOS- JA PERUUTUSEHDOT

Ilmoittautuminen on sitova. Lasku lähetetään sähköpostitse ilmoittautumisen jälkeen.

Mahdollisesta esteestä on ilmoitettava kirjallisesti. Siirtymisestä toiseen samanarvoiseen koulutukseen tai kokeeseen ei veloiteta, jos siirto tehdään vähintään viikkoa (7 vrk) ennen koulutuksen tai kokeen alkua.  Mikäli osallistuminen perutaan myöhemmin kuin viikkoa (7 vrk) ennen koulutusta tai koetta veloitamme osallistumismaksun kokonaisuudessaan.

Joustamme peruutusmaksuissa tällä hetkellä vallitsevan koronatilanteen mukaan!

Koulutus tai koetilaisuus voidaan peruuttaa järjestäjien taholta ennen koulutus- tai koetilaisuuden ajankohtaa, jos ilmoittautuneita ei ole riittävästi. Koulutus tai koetilaisuus voidaan peruuttaa myös muusta pakottavasta syystä, esim. kouluttajan sairastuminen.

ILMOITTAUTUMINEN KOKEESEEN

Liitteenä vaaditaan todistus Taksiliikenteen yrittäjäkoulutuksen suorittamisesta tai Taksiliikennelupa.
Valitse vaihtoehdoista koeaika: