HAKUTULOKSET:

Kouluttajamme Sirpa

Olen Sirpa Tuominen ja Suomen Taksikoulutus Oy:n kouluttaja. Kokemusta taksialalta minulle on kertynyt reilun 20 vuoden ajalta. Taksialalla olen toiminut monenlaisissa tehtävissä ja alan moniottelijana

LUE LISÄÄ »

Uudet toimitilat valmiina!

Jess, pitkän odotuksen jälkeen pääsemme vihdoin järjestämään kaikki koulutukset omissa tiloissamme. Meille on helppo tulla. Koulutustila sijaitsee aivan Porintien tuntumassa, n. 2,5km Kolmenkulman ABC:ltä osoitteessa

LUE LISÄÄ »

Koulutusarvonnan tulokset

Kiitos kaikille arvontaan osallistuneille! Oli ilo tavata useita taksialan ammattilaisia messuosastollamme. Nähdään jatkossakin, vaikka Erityisryhmien kuljettajakoulutuksen merkeissä:) Tässä arvonnan voittajat: Päivi Granat – Pello, Daniel

LUE LISÄÄ »

ILMOITTAUTUMINEN KOKEESEEN

Liitteenä vaaditaan todistus Taksiliikenteen yrittäjäkoulutuksen suorittamisesta tai Taksiliikennelupa.
Valitse vaihtoehdoista koeaika: